DUK

NERANDU TINKAMO DYDŽIO, AR GALIU UŽSISAKYTI?
Jei nerandate tinkamo dydžio, drąsiai skambinkite +37064708384 arba rašykite hello@ulabee.lt – tikrai ką nors sugalvosime!

 
KAIP GALIU SUMOKĖTI UŽ PREKES?

 • Banko pavedimu - išsirinkite prekes ir įsidėkite į krepšelį. Puslapio lange matysite pervedimui reikalingą informaciją - apmokėkite už prekes, o  mes gavę pavedimą jas išsiųsime. 
 • PayPal – pasirinkę ši mokėjimo būdą, iš karto sumokate už prekes, o mes Jums jas išsiunčiame nedelsdami.
KAIP PRISTATYSITE PREKĘ?
Pasistengsime, kad prekes gautumėte, kur bebūtumėte!
  • Prekių siuntimas Lietuvoje: Registruota siunta per AB "Lietuvos paštas" siuntos skyrius. Prekės pristatomos per 2 - 6 darbo dienas. Pristatymo kaina 1,5 Eur.
  • Prekių siuntimas į užsienį: ES šalys - 7 Eur, Kitos šalys - 15 Eur.
   Prieš užsakydami siuntimą į užsienį, būtinai susisiekite su mumis - aptarsime geriausią siuntimo būdą. Skambinkite +37064708384 arba rašykite el. paštu hello@ulabee.lt
    
   AR GALIU PAKEISTI ARBA GRĄŽINTI PREKES?

   Jei prekė Jums netiko, Jūs galite pakeisti arba grąžinti ją. Tai padaryti reikia per 14 dienų. Grąžinant prekę, būtinai turėkite pirkimą įrodantį dokumentą. Grąžinama prekė turi būti nedėvėta bei su etiketėmis, taip pat nesutepta, nesuplėšyta, žodžiu tokia, kokią ir įsigijote. Jei atsitinka kitaip, mes pasiliekame teisę nekeisti ir negrąžinti pinigų už įsigytą prekę.
   Kad viskas vyktų sklandžiai, prieš keičiant ar grąžinant prekę, siūlome susisiekite su mumis telefonu +37064708384 arba el. paštu hello@ulabee.lt